Teslimat Politikası

Ehliyet ve Yaş

Kiracının kira sözleşmesi sırasında ECO,ORT,ORT+,ÜST,LÜX, JEEP ve MİNİBÜS grubu araçlar için yerli veya geçerli uluslararası ehliyete sahip olması gerekmektedir. ECO ve ORT grup araçlar için 3 yıllık ehliyet ve 23 yaşını, ORT+, JEEP ve MİNİBÜS grubu araçlar için 5 yıllık ehliyet ve 25 yaşını, ÜST ve LÜX grup araçlar için 5 yıllık ehliyet ve 27 yaşını doldurmuş olması gerekmektedir.

Kiralama Süresi

En az 24 saattir. Aylık veya yıllık kiralamalar için özel fiyatlar uygulanır.

Fiyatlar

Fiyatlara üçüncü şahıslara karşı (yasal poliçe sınırları içinde) kasko dahildir. % 18 KDV (KDV) dahildir. Yakıt kiralayana aittir. Şoförlü servis ve tercüman rehber istek üzerine temin edilir.

Ödeme ve Depozit

Araç tesliminde Kredi Kartı ile toplam kira bedeli ve kiralanan sınıflara uygun provizyon tahsil edilir.

ECO ve ORT grup araçlar için 500.00 TL

ORT+ grup araçlar için 750.00 TL

ÜST, JEEP ve MİNİBÜS grubu araçlar için 1250.00 TL

LÜX grup araçlar için 2000.00 TL provizyon işlemi uygulanmaktadır.

Trafik Cezaları ve Kasko

OGS-KGS geçişleri ve trafik cezalarının tamamı müşteriye aittir. Bu cezalar şirkete daha sonra tebliğ edilse dahi müşteri kiralama dönemi içerisindeki OGS-KGS gişeleri ve tüm trafik cezalarından bizzat sorumludur. Araçlarımız yurtdışına çıkartılamaz. Tüm araçlarımız Rent a Car kaskolu olup kaza başına 1000.00 TL muafiyet uygulanmaktadır.. Kiralanan araç sadece kiralayan kişi tarafından kullanılabilir. 3. şahışlar tarafından oluşan kazalarda kasko geçerliliği yoktur.

Raporsuz kaza ve hasarlarda araç hasar bedeli kiralayandan nakit ya da vermiş olduğu kredi kartı bilgilerinden MAİL ORDER çekimi ile tahsil edilir.

Tek taraflı kazalarda aracın iş kaybını rent a car kaskosu ödemediğinden kiralayandan nakit ya da vermiş olduğu kredi kartı bilgilerinden MAİL ORDER çekimi ile tahsil edilir.

Araç kiralama Trabzon ve çevre illerindeki hasarlarda aracın asistans firma ile çekici hizmeti sağlanır. Uzak mesafe olduğu süreçte asistans firmanın Trabzon yetkili servisine çekme işleminden talep edilen ek ücret kiralayandan nakit ya da vermiş olduğu kredi kartı bilgilerinden MAİL ORDER çekimi ile tahsil edilir.

Km Sınırı

1-3 günlük kullanım için günlük 250 Km

3-7 günlük kullanım için  günlük 200 Km

7-14 günlük kullanım için günlük 150 Km

14+ günlük kullanım için günlük 100 Km sınır uygulanmaktadır. Belirtilen Km sınırları aşılması durumunda km başına 0.45 TL + KDV ücret tahsik edilmektedir.